Dom Karwiany
Karwiany, dolnośląskie
- 1 199 000 zł
- 102 m²
- 11 754,90 zł/m²
Edward
Skontaktuj się
Dom Karwiany
Karwiany, dolnośląskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Dom Karwiany
Zaktualizowane: 14 maja 2026
1 199 000 zł 102 m² 11 754,90 zł/m²
dom szeregowy
4
152 m²
garaż
2018
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom szeregowyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
152 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2018Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 199 000 zł (11 754,90 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 102 m² (120 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2018
- materiał budowy: silikat; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 152 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, kominek, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 4154/13327/ODS
Lokalizacja
- Adres: Karwiany, Żórawina, wrocławski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ 2018 ROK WROCŁAW - KRZYKI OŁTASZYN OKOLICA UL Kutrzeby
Przedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez remontu, z bardzo niskimi kosztami utrzymania. Dojazd jest szybki i wygodny kursuje miejski autobus 913.
Najważniejsze informacje
- Powierzchnia domu: 102 m²
- Ogród: ok. 50 m² brak zabudowy vis-à-vis
- Poddasze: ok. (...)
789 661...
789 661 961