Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Szeregówki Karwiany - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 290 000 zł115 m² 11 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 115 m , położony w urokliwej miejscowości Karwiany, tuż pod Wrocławskimi Bielanami (20 minut drogi do rynku ). Doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

895 000 zł129 m² 6 937,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 069 900 zł96 m² 11 144,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje karwiany, gmina żórawina, super lux dom W zabudowie szeregowej 96 M2, 4 pokoje, działka 170 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

829 000 zł96 m² 8 635,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

965 000 zł129 m² 7 480,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 290 000 zł115 m² 11 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 290 000 zł115 m² 11 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

920 000 zł129 m² 7 107,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

920 000 zł129 m² 7 131,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

895 000 zł129 m² 6 937,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

829 000 zł96 m² 8 635,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jarzębinowa

Karwiany,dolnośląskie

855 000 zł96 m² 8 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Na sprzedaż skrajny szereg z ogrodem w Karwianach Oferujemy na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, gotowy do odbioru. Nieruchomość o powierzchni 96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 290 000 zł115 m² 11 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

855 000 zł96 m² 8 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy do sprzedaży 4. pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 mkw., położony w Karwianach. Prezentowany do sprzedaży dom na parterze składa się z: - pokoju dziennego, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karwiany,dolnośląskie

895 000 zł129 m² 6 937,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zamieszkaj pod Wrocławiem, 2 minuty od obwodnicy wschodniej i do Wrocławia! brak prowizji! brak podatku pcc 2%! Zapraszam na prezentację domu w zabudowie szeregowej z garażem w bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 070 001 zł96 m² 11 145,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 289 900 zł115 m² 11 216,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 290 001 zł115 m² 11 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Luksusowy skrajny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Karwianach, pod Wrocławiem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 115 m , położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 290 000 zł115 m² 11 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

920 000 zł129 m² 7 107,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

920 000 zł129 m² 7 131,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 070 000 zł96 m² 11 145,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Karwiany, gmina żórawina, super lux dom W zabudowie szeregowej 96 M2, 4 pokoje, działka 170 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

829 000 zł96 m² 8 635,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

895 000 zł129 m² 6 937,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 080 000 zł96 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karwiany,dolnośląskie

919 000 zł96 m² 9 572,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Lubisz ciszę i spokój, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z życia w mieście? Dobrze się składa. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Karwiany,dolnośląskie

919 000 zł96 m² 9 572,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Wojszyce,Karwiany

919 000 zł96 m² 9 572,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karwiany,dolnośląskie

956 271 zł128 m² 7 471 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Opiekun oferty: tel: nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, do budowy którego użyto wysokiej jakości materiałów. Doskonała lokalizacja Karwiany zaledwie 2 km do granic Wrocławia- wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Przedmieście Świdnickie,Karwiany

959 000 zł96 m² 9 989,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jarzębinowa

Karwiany,dolnośląskie

959 000 zł96 m² 9 989,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karwiany,dolnośląskie

999 000 zł96 m² 10 406,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej okolicy Karwian przy ulicy Jarzębinowej, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karwiany,dolnośląskie

999 000 zł96 m² 10 406,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karwiany,dolnośląskie

969 000 zł96 m² 10 093,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Jeśli szukasz nowoczesnego, przytulnego i wykończonego z dbałością o każdy detal domu ta oferta powinna Cię zaciekawić! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Karwiany,dolnośląskie

1 150 000 zł113 m² 10 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Piętrowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o powierzchni ponad 112 m2 z tarasem i ogrodem na cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Karwiany,dolnośląskie

3 999 zł132 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Opiekun oferty tel. Spacer wirtualny : Piękny dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu w Karwianach. Otoczenie nieruchomości Dom znajduje się około 3 km od południowych granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 100 000 zł112 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Karwiany / wrocław / lux dom szeregowy zewnętrzny 112 M2 / działka 330 M2 serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom piętrowy w zabudowie szeregowej, segment skrajny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 099 900 zł112 m² 9 820,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Klonowa

Karwiany,dolnośląskie

1 065 000 zł112 m² 9 508,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Na sprzedaż komfortowy Skrajny szereg w jednej z najbardziej pożądanych podwrocławskich miejscowości- dom o powierzchni 112 m2 oraz działce o powierzchni 339m2! Atuty Domu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 099 999 zł112 m² 9 821,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje karwiany / wrocław / lux dom szeregowy zewnętrzny 112 M2 / działka 330 M2 Dom piętrowy w zabudowie szeregowej, segment skrajny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 155 000 zł152 m² 7 610,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż elegancki dom w Karwianach ( Wrocław południe ) ze słonecznym ogrodem. Dom szeregówka wykończony w bardzo dobrym standardzie, gotowy do zamieszkania działka : 360m2 dom:.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij